Portal – Branża Fitness
14 kwietnia, 2017
Serwis www – Smycze Producent
23 października, 2017
Serwis www – Smycze Producent
23 października, 2017
Portal – Branża Fitness
14 kwietnia, 2017

Serwis www Nastilet

Firma Nastilet Specjalizuje się w wynajmie lokali o powierzchni użytkowej 50-300m² znajdujących się na terenie województwa pomorskiego i okolic. Firma swoim partnerom oferuje wsparcie w zakresie wyszukiwania, weryfikacji oraz finalizacji inwestycji w nieruchomości. Pomaga w opracowaniu optymalnej drogi dojścia do jak najwyższej rentowności z tytułu najmu lub sprzedaży. Dla tej firmy wykonaliśmy serwis www.

Wykonane prace

  • serwis www

Przygotowaliśmy stronę dla apartamentu prezentującą wygodne mieszkanie na wynajem w nadmorskiej miejscowości. Do naszych zadań należało stworzenie serwisu WWW, wykonanie zdjęć obiektu oraz identyfikacja wizualna marki. Klienci, decydując się na wynajem apartamentów, kierują się wyglądem mieszkania oraz dostępnymi atrakcjami, a najczęściej pierwszy kontakt z marką mają za pośrednictwem strony apartamentu. Dlatego tak ważne było zrobienie na klientach dobrego pierwszego wrażenia. Serwis już swym projektem mówi o przestronności, minimalistycznej i eleganckiej, nowoczesnej estetyce apartamentu. Strona utrzymana jest w przywodzącej na myśl spokój i odpoczynek bieli. 

Dobór prostych, minimalistycznych czcionek podkreśla czystość i przejrzystość przekazu. Zadbaliśmy o to, by na stronie znalazły się liczne zdjęcia w doskonałej jakości, wszystkie konieczne informacje, czyli dokładny opis mieszkania i dostępnych udogodnień. Opisaliśmy także wszelkie atrakcje, które są dostępne dla osób wynajmujących apartament i decydujących się na wypoczynek w tej nadmorskiej lokalizacji. Strona działa sprawnie i intuicyjnie, a informacje o cenach, sposobach zamówienia i dostępności są dobrze widoczne. Stronę dla apartamentu stworzyliśmy w technologii WordPress, HTML5 oraz Responsive Web Design.