Identyfikacja wizualna – Osada Swory
2 stycznia, 2017
Serwis www – Nastilet
5 września, 2017
Serwis www – Nastilet
5 września, 2017
Identyfikacja wizualna – Osada Swory
2 stycznia, 2017

Portal Branża Fitness

Naszym zadaniem było stworzenie portalu internetowego dla branży fitness. Adresatem serwisu WWW są firmy z branży sport & fitness, trenerzy personalni oraz właściciele klubów sportowych i siłowni. W jednym miejscu zgromadzono wiele informacji, które są przedmiotem zawodowych zainteresowań przedstawicieli tej dziedziny.

Wykonane prace

  • serwis www

Gromadzone artykuły pogrupowaliśmy w kilku zakładkach, co czyni stronę czytelną, a korzystanie z niej intuicyjnym. Podkreśla to fakt, że zdecydowaliśmy się na układ klasycznego portalu informacyjnego. Portal branżowy zaprojektowano w oparciu o technologię HTML5 oraz Responsive Web Design. Zastosowano także integrację z platformą do obsługi mailingów (Get Response), dedykowane panele obsługi oraz katalog firm. Dynamikę moc serwisu podkreśla wybrana kolorystyka – czerń i czerwień na wprowadzającym spokój białym tle. Strona jest energiczna, przywodzi na myśl ruch, rzetelność, siłę.

Świetnie działa także okienko powiązane z tzw. fanpage na najpopularniejszym portalu społecznościowym. Portal internetowy jest także doskonałe źródłem informacji oraz świetną drogą dotarcia do potencjalnych klientów, gdyż firmy oferujące rozwiązania wspierające działalność branży fitness mogą zareklamować się w serwisie WWW. Fachową wiedzą zapewniają specjaliści, których krótkie, ale treściwe biogramy również zamieszczono na stronie. Udogodnieniem jest wyszukiwarka, dzięki której klient może szybko odnaleźć interesujące go treści.