Serwis www – Nastilet
5 września, 2017
Reklama Video – Gem Amber
3 maja, 2018
Reklama Video – Gem Amber
3 maja, 2018
Serwis www – Nastilet
5 września, 2017

Serwis www Smycze Producent

Dla firmy Smycze Producent mieliśmy przyjemność stworzyć stronę internetową. Sama firma działa na runku od 2004 roku. Specjalizuje się w produkowaniu smyczy reklamowych i smyczy do identyfikatorów.

Wykonane prace

  • strona www

Stworzyliśmy stronę internetową, która skierowana jest do przedsiębiorców i innych osób zamawiających gadżety reklamowe. Przygotowaliśmy serwis WWW w technologii WordPress, HTML5 i Responsive Web Design. Strona jest utrzymana w mocnej, dynamicznej kolorystyce, co pozwala na odpowiednie wyeksponowanie zdjęć produktów, które znajdują się na jednolitym, białym tle. Dzięki temu zdjęcia skupiają wzrok na zaletach produktu – ich wykończeniu, fakturze i jakości, a odpowiednio skonstruowane opisy zawierają wszystkie niezbędne do dokonania wyboru informacje. Skupiliśmy się na tym, by podkreślić jakość gadżetów reklamowych, wyrazistość nadruków i użyteczność sprzedawanych przez sklep produktów.

Strona jest przyjazna klientowi, a jej obsługa jest bardzo intuicyjna, więc odwiedzający ją klient bez problemu uzyska wszystkie potrzebne informacje. Tworząc serwis WWW, zadbaliśmy również o to, by sposób zamawiania towarów był czytelny, by uprościć proces i uczynić go jak najszybszym dla odbiorców. Klient może bez specjalnego wysiłku skontaktować się z producentem smyczy, a wszelkie dane kontaktowe umieszczono w widocznym miejscu. Odbiorcy strony to często przedstawiciele agencji reklamowych, więc zwracają uwagę także na to, jak zaprezentowano towar na stronie. Mieliśmy świadomość, że jakość samego projektu będzie miała również wpływ na postrzeganie producenta smyczy.