Identyfikacja wizualna – BrunchBox
30 grudnia, 2016
Identyfikacja wizualna – Prime Coders
10 sierpnia, 2016

Serwis www Gem Amber

Dla firmy Gem Amber zajmującej się produkcją i eksportem biżuterii z bursztynu, przygotowaliśmy serwis www, logotyp oraz identyfikację wizualną. Firma posiada jedną z najnowocześniejszych flot maszyn w Europie. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii osiąga poziom precyzji, w produkcji biżuterii z bursztynu, niespotykanej w produkcji na dużą skalę.

Wykonane prace

  • identyfikacja wizualna

  • serwis www

Na etapie tworzenia marki bardzo ważne jest stworzenie wizerunku, który będzie dobrze odzwierciedlał ducha marki, a jednocześnie będzie wyrazisty i rozpoznawalny dla klientów. Do projektowania logo za inspirację posłużyły nam zarówno same wyroby jubilerskie, jak i misja i wizja naszego klienta – jubilera. Zaprojektowaliśmy prosty, ale ozdobny logotyp, który budzi skojarzenia z luksusem. Drobny, ale ozdobny symbol kojarzyć ma się z wyrafinowaniem sztandarowego produktu – wisiorka. 

Użyty font przywodzi na myśl koronkowe zdobienia  biżuteryjne oraz solidność ich podstawy i wykonania. Na granatowym tle kojarzącym się z elegancją wyeksponowaliśmy złoto – przepych oraz czerwień – chiński znak szczęścia i bogactwa. Strona WWW, która stanowi ważny element kontaktu chińskiego odbiorcy z producentem, wprowadza go w świat elegancji rodem z Europy, daje komplet informacji – co przekonuje o solidności i uczciwości producenta, a dla rynku azjatyckiego jest to niezmiernie ważne, oraz skutecznie tworzy ekskluzywność marki.