Serwis www – NSC
26 maja, 2020
Sklep e-commerce – CAD 4×4
26 maja, 2020
Sklep e-commerce – CAD 4×4
26 maja, 2020
Serwis www – NSC
26 maja, 2020
Wszytkie realizacje

Sklep e-commerce bileciarz.pl

Bileciarz.pl to wszechstronna i bardzo popularna platforma pozwalająca nie tylko na zakup biletów na wydarzenia kulturalne, koncerty, eventy czy mecze, lecz także możliwość promocji wszelkich tego typu wydarzeń. Oprócz możliwości zakupu biletów na stronie eventu można prowadzić promocje, zamieszczać mapy dojazdu i dostarczyć klientom kompletu informacji, a następnie przeprowadzić go przez zakup w przejrzysty sposób – w tym dzięki dobrze skonstruowanym komunikatom i objaśnieniom. Z platformy korzystają nie tylko nabywcy biletów, ale też twórcy wydarzeń kulturalnych i sportowych. Co więcej, unikatowe rozwiązania Bileciarza pozwalają na kompleksową obsługę imprez – od promocji, poprzez sprzedaż biletów, aż po aplikacje do sprawdzania biletów i wystawianie faktur. Jeszcze jednym atutem platformy jest świetnie działająca wyszukiwarka oraz sortowanie wydarzeń – dzięki nim klienci nie giną w gąszczu wydarzeń z całej Polski.

Wykonane prace

  • identyfikacja wizualna

  • sklep e-commerce

    Wszechstronność i wielość rozwiązań i możliwości tej platformy sprzedażowej zawdzięcza ona naszemu autorskiemu rozwiązaniu systemowemu – napisanemu specjalnie dla Naszego Klienta programowi typu CMS. W ramach tego jednego systemu możliwa jest: sprzedaż biletów, generowanie biletów i powiadomień, płatności, wystawianie faktur, sprawdzanie biletów, prowadzenie platformy B2B, a nawet mailing. Za bardzo prostym wizualnie projektem – ułatwiającym użytkownikowi poruszanie się po platformie – stoi więc potężne rozwiązanie technologiczne.

    W przypadku tak rozwiniętego narzędzia strona wizualna musi maksymalnie ułatwiać użytkownikom platformy korzystanie z niej. Postawiliśmy na przejrzysty układ tekstów każdego z wydarzeń, z podziałem na sekcje, takie jak: opis, bilety, galeria zdjęć i mapa dojazdu. W stale obecnym panelu bocznym eksponowane są logotypy organizatorów i wydarzeń. Wydarzenia wprowadza się łatwo dzięki przejrzystemu układowi Przy zakupie biletów kupujący przechodzi przez proces intuicyjnie i bezpiecznie, a wszystko to dzięki czytelnemu systemowi komunikatów i ikon działania.