Serwis www – Centrum terapii Logop
26 maja, 2020
Serwis www – Positeq
26 maja, 2020
Serwis www – Positeq
26 maja, 2020
Serwis www – Centrum terapii Logop
26 maja, 2020

Serwis www Outsourcing Expo

Targi OUTSOURCING EXPO – Ogólnopolskie Spotkanie Przedsiębiorców to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, organizowane przez agencję eventową IC Events. Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się 21 września 2017 w Warszawie na PGE Narodowym. Jeden dzień biznesowy dla firm świadczących usługi outsourcingowe dla innych przedsiębiorstw. W jednym miejscu zgromadzili się najważniejsi przedstawiciele dynamicznie rozwijającej się branży outsourcingu.

Wykonane prace

  • strona www

W oparciu o platformę WordPress stworzyliśmy represywny serwis dla wydarzenia Outsourcing Expo. Serwis skierowany jest do uczestników wydarzenia, przedsiębiorców, właścicieli firm oraz przedstawicieli wyższej kadry menadżerskiej, dla których jest to podstawowe źródło informacji wydarzeniu. Tworząc serwis dla Outsourcing Expo skupiliśmy się na przygotowaniu przejrzystego układu treści, intuicyjnym interfejsie użytkownika oraz czytelnym ułożeniu treści. 

Strona targów dzieli się na część przeznaczoną dla wystawców oraz dla odwiedzających. Wystawcy dowiedzą się z niej, jak zapisać się na targi oraz w jaki sposób promować markę. Odwiedzający zaś zapoznają się z programem oraz ideą wystawy. Na stronie targów zawarliśmy także dokładne dane kontaktowe, których nie trzeba szukać w stopce. Wizualna strona serwisu korporacyjnego nie przytłacza, ale przywodzi na myśl profesjonalizm, co wskazuje na rozmach oraz znaczenie imprezy.