Serwis www – Outsourcing Expo
26 maja, 2020
Serwis www – Law4all
26 maja, 2020
Wszytkie realizacje

Serwis www Centrum terapii LOGOP

Centrum terapii LOGOP to projekt, który zrodził się z pomysłu terapeutek – logopedek wczesnej interwencji na co dzień pracujących z małymi dziećmi. Firma zajmuje się i promuje wszystko, co wiąże się z terapeutycznym karmieniem uwzględniając globalny (w tym sensomotoryczny) rozwój dziecka. Dla LOGOP mieliśmy przyjemność tworzyć stronę www.

Wykonane prace

  • strona www

Centrum, które świadczy usługi w zakresie terapii oraz wczesnej interwencji jest przeznaczona dla małych pacjentów, którzy mają problem z prawidłowym rozwojem mowy. Kiedy dziecko ma kłopoty i zaburzenia rozwojowe, rodzice są zestresowani i szukają pomocy. Właśnie dla nich tworzone są placówki terapeutyczne, a logopedia przybywa na ratunek. Stworzona przez nas strona prowadzi rodziców za rękę. Już pierwsze z nią zetknięcie pokazuje przyjazną atmosferę, odczarowuje trudną terapię logopedyczną.

Odwiedzający ją rodzice mogą zapoznać się z sylwetkami terapeutów, przekonać się o filozofii działania przychodni oraz kompetencji jej pracowników dzięki profesjonalnym i napisanym lekkim językiem artykułom. W lekkim ujęciu kolorystycznym i graficznym terapia ma szansę kojarzyć się z czymś miłym, a gabinety lekarskie zapraszać do współpracy. Stronę zaprojektowano w oparciu o technologię WordPress, HTML5, WPML, Java Script oraz Responsive Web Design, dzięki czemu działa dynamicznie i stabilnie oraz jest w pełni responsywna.