Serwis WWW – Osada Swory
20 maja, 2016
Sesja produktowa – Arsen Amber
3 lutego, 2016

Identyfikacja wizualna Uni-kat

Uni-kat jest firmą zajmującą się konstrukcją maszyn na Polskim rynku od lat. Początki działalności leżały w kreacji i serwisie maszyn na własne potrzeby poligraficzne. Dzięki dynamicznej strategii i profesjonalizmowi zespołu zakres działalności się rozszerzył i firma stała się samodzielną jednostką produkującą maszyny CNC. 

Wykonane prace

  • identyfikacja wizualna firmy

  • identyfikacja wizualna maszyn

  • materiały reklamowe

Podczas realizacji zlecenia kompletnej identyfikacji wizualnej dla Uni-kat naszym głównym celem stało się odzwierciedlenie dynamicznego charakteru firmy oraz zachowanie subtelnej prostoty. W ramach zlecenia skupiliśmy uwagę na dobraniu odpowiednich kolorów podkreślających specyfikę biznesu. Stworzyliśmy logo oraz projekty druków i gadżetów firmowych. Całość identyfikacji została stworzona w silnych i kontrastowych barwach. 

Czerwienie, czernie i szarości odpowiadają profilowi firmy nawiązując do twardej pracy z metalem. Oprócz identyfikacji wizualnej dla firmy stworzyliśmy również identyfikację wizualną dla samych maszyn. Każda z maszyn ma odpowiednią kolorystykę i oznaczenie. Dzięki temu maszyny wyglądają teraz bardzo profesjonalnie i są spójne z całym brandingiem firmy.