Identyfikacja wizualna – Ostfold Caravan Service
9 lutego, 2021
Identyfikacja wizualna – Auto-Diesel
9 lutego, 2021
Identyfikacja wizualna – Auto-Diesel
9 lutego, 2021
Identyfikacja wizualna – Ostfold Caravan Service
9 lutego, 2021
Wszytkie realizacje

Identyfikacja wizualna Gem Amber

Gem Amber to producent unikatowej, ręcznie wykonywanej biżuterii bursztynowej. Ma w swojej ofercie tak niezwykłe modele jak naturalny bursztyn czerwony. Tradycyjne europejskie, koronkowe wzory tego producenta cieszą się dużą popularnością na rynku azjatyckim. Stąd ogromna waga wizualizacji, które przygotowujemy, a które reprezentują markę na niemal całym świecie. Nasze wizualizacje obejmują nie tylko zdjęcia, katalogi, promocyjne wideo, ale też projekty mebli i opakowań eksponujących biżuterię.

Wykonane prace

  • identyfikacja wizualna

Dla Gem Amber zaprojektowaliśmy od podstaw meble wystawiennicze, idealnie eksponujące biżuterię. Przeznaczone były one na imprezy targowe oraz do sklepów reprezentantów handlowych producenta. Projekt łączył najwyższą estetykę oraz praktyczność i mobilność.

Meble są w pełni mobilne i składane - bez uszczerbku dla ich jakości nawet przy wielokrotnym składaniu i przenoszeniu. Zawierają liczne szuflady, gdzie bezpiecznie można przewozić biżuterię, a wszystkie półki wystawiennicze są podświetlane światłem o barwie eksponującej piękno bursztynu.