Identyfikacja wizualna – Osada Swory
2 stycznia, 2017
Sesja Gem Amber 2016
30 grudnia, 2016

Serwis www Jacques Skory

Jacques Skory jest to firma specjalizująca się w renowacji domów, na południu Francji. Właściciel firmy i jej wizytówka w jednej osobie zajmuje się kompleksowym doradztwem w zakresie inwestycji – przygotowuje projekt, realizuje go i pomaga w zarządzaniu nieruchomością na odległość. Dla tej firmy stworzyliśmy serwis www.

Wykonane prace

  • serwis www

Strona powstała w języku polskim i francuskim, ponieważ z tych krajów pochodzą klienci firmy. Również swoją estetyką, przejrzystością, kompletem informacji dla inwestorów oraz zdjęciami różnorodnych w wyrazie realizacji firmy strona ma za zadanie ukazanie Jacques’a Skory’ego jako osoby rozumiejącej francuski rynek i tamtejszą architekturę.

Przekonują o tym drobiazgowe opisy realizowanych projektów oraz gama przedstawionych fotografii. Serwis WWW ma w tym przypadku także udzielenie kompletu informacji, pokazanie firmy jako profesjonalnego wykonawcy, przekonać o jasnych zasadach współpracy – nawet tej na odległość. Tworząc stronę, wykorzystaliśmy technologię WordPress, HTML5WPML, Java Script oraz Responsive Web Design.

www_img_1280x800px